Seniors Elected in May 2008

 Samuel S. Ackerman   Economics 
 Nikhil Agarwal  Economics
 Chanont Banternghansa  Politics
 Rachel E. Beller
 Psychology
 Scilia Bennett
 Russian Language & Literature
 Benjamin L. Berg  Economics
 Sheldon M. Best
 Theater Arts
 Varun S. Bhabha  Economics
 Danna Biala  Biochemistry
 Ruth F. Bloch-Rubin  Politics
 Lauren H. Bragin 
 European Cultural Studies
 Zachary A. Camann
 Neuroscience
 Jaclyn M. Canter
 Politics
 Yan Dong
 East Asian Studies
 Joseph R. Farbeann
 History
 David Z. Feingold  History
 Nadine D. Feingold-Studnik
 Economics
 Sarah R. Fishman
 Women's and Gender Studies
 Yonina J. Fleischman  International & Global Studies
 Kendra S. Fortmeyer  Creative Writing
 Anna Hutt Fredman
 Psychology
 Tanya S. Fredman
 Studio Art
 Rachel B. Funk
 Philosophy
 Sarah N. Gaby
 International & Global Studies
 Lisa D. Goldberg
 Psychology
 John P. Guilinger
 Biochemistry
 Kaiane A. Habeshian
 Biology
 Shimrit J. Hait
 Politics
 Oze Henig
 Islamic Middle Eastern Studies
 Jeremy Benjamin Heyman
 BA/MS Chemistry Program
 Beck C. Holden
 Theater Arts
 Alice D. Ittelson  Philosophy
 Jacob Kamaras  Politics
 Noah M. Keogh  International & Global Studeis
 Jessica M. Keweshan  English & American Literature
 Joshua M. Koppel  History
 Peter C. Kozodoy  Italian Studies
 Eric P. Kuo  Physics
 Tania Kupferman  Biology
 Rachel A. Lehmann  Music
 Helen H. Leigh  English & American Literature
 Nehama M. Libman  History
 Ariel M. Linet  English & American Literature
 Christina J. Lu  Biochemistry
 Kathryn E. Lynde  Biochemistry
 David B. Magid  Economics
 Kara S. Manson  Theater Arts
 Amy R. Marsh  American Studies
 Yael M. Mazor  Islamic Middle Eastern Studies
 Jordan A. Michaels  Economics
 Steven P. Patriarco  Biology
 Joseph B. Pincus  History
 Ashley E. Powers  English & American Literature
 Hannah J.J. Ramer  Independent Interdisciplinary Studies
 Matthew A. Rogers  Politics
 Hannah M. Rothstein  Art History
 Sarah K. Rubinton  Politics
 Alexia M. Sadun  International & Global Studies
 Naomi R. Safran-Hon  Art History
 Steven N. Schafheimer  Biology
 Michelle R. Schlesinger  Psychology
 Allison E. Schottenstein  Women"s & Gender Studies
 Mathew S. Schutzer  History
 Kaila K. Schwartz  History
 Zachary H. Seeskin  Mathematics
 Lauren J. Shapiro  Sociology
 Andrew P. Shawhan  History
 Amit Shertzer  Politics
 Chase W. Shutak  Biochemistry
 Emily J. Silver  Independent Interdisciplinary Studies
 Kathy So  Biology
 Hilary A. Spear  Health: Science, Society & Policy
 Lila R. Starbuck  Psychology
 Matthew E. Stern  Music
 Julia B. Tejblum  English & American Literature
 Jonathan R. Wachtel  Philosophy
 Benson Way  Physics
 Caroline E. Weitzman  Art History
 Jennifer H. S. Weston  Physics
 Laura B. Wolf
 French & Francophone Studies
 Beth C. Zweig
 History

Juniors (Class of 2009) Elected in May 2008

 Adam B. Apter  Anthropology
 Stacy Z. Dai  Biochemistry
 Satyajit Gupta  Biology
 Ron Kendler  International & Global Studies
 Eve C. Neiger  German Language & Literature
 Gabriella P. Wertman  English & American Literature